Project Description

Firma świadczy także usługi w zakresie zabudowy wszelkiego rodzaju tarasów, budowy zadaszeń, pawilonów ogrodowych, itp.

Konstrukcje wykonujemy głównie z drewna klejonego sosnowego, co daje nam pewność, że nie będą pękać, a ich wygląd nie zmieni się przez wiele lat. Ostateczna wersja czyli np. kolor wykończenia jest wybierany przez klienta.

Do naszych zadaszeń używamy w większości szyb hartowanych, o różnych barwach- od ciemnych takich jak grafit- po zupełnie bezbarwne, wszystko uzależnione jest od gustu klienta. Oczywiście stosujemy też poliwęglan komorowy, który jest dosyć sztywnym, a zarazem lekkim materiałem, co daje duże możliwości, jeśli chodzi o ostateczny efekt wizualny całości konstrukcji.

Stosujemy również system drzwi przesuwanych, które są wykonane z profili aluminiowych, malowanych proszkowo, pod kolor pasujący do danej konstrukcji. Wypełnieniem takich drzwi przeważnie jest szkło i tu również efekt końcowy jest uzależniony od gustu klienta.

Wszystkie konstrukcje wyceniane są indywidualnie, ponieważ zarówno wielkości jak i różnorodność zużytych materiałów, jest bardzo duża i zależy od tego, czego oczekuje klient.

Realizacje:

Zabudowa drewniana

Zabudowa drewniano szklana

Zabudowa drewniano-szklana tarasu z drzwiami przesuwnymi.

Zabudowa drewniano szklana

Zabudowa drewniano szklana

Zabudowa drewniano szklana

Zabudowa drewniano szklana

POWRÓT