Dlaczego stal nierdzewna?

Firma zajmuje się profesjonalnym doradztwem, projektowaniem i montażem balustrad zewnętrznych (schody, balkony, tarasy, okna, itp.) i wewnętrznych, oraz wykonywaniem wielu innych nietypowych zamówień na zlecenie klienta.

Balustrady możemy podzielić na: wykonane ze stali zwykłej, aluminium lub ze stali nierdzewnej. Balustrady wykonane ze stali nierdzewnej cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością ze względu na swoją żywotność i odporność na wszelkie uszkodzenia i zarysowania, nawet przy wieloletnim użytkowaniu.

Solidnie wykonana balustrada ze stali nierdzewnej nie wymaga ani malowania, ani szlifowania, jedyne co potrzebne, to utrzymanie jej w czystości. Dodać też warto, że nie tylko ze względu na swoją wytrzymałość, balustrady nierdzewne cieszą się, pomimo dość wysokiej ceny (ale można powiedzieć, że jest to „zakup na całe życie”) tak dużą popularnością. Zawdzięczają tę popularność wyszukanemu wzornictwu, które dzięki dobremu fachowcowi, jest w stanie zaspokoić najbardziej wybredne gusta klientów.

Balustrady satynowe i polerowane w połączeniu z innymi materiałami jak: drewno, szkło lub inny rodzaj stali oraz wyobraźnia fachowca, są w stanie zmienić charakter niejednego pomieszczenia, domu, dodać smaku wnętrzu czy elewacji zewnętrznej.

Najnowsza metoda spawania Tig, jaką posługuje się firma Rob- Stal, pozwala na uzyskanie najwyższej jakości spoin w miejscach połączenia stali. Nadmienić również należy, iż firma Rob-Stal do obróbki stali nierdzewnej używa materiałów ściernych renomowanej firmy 3M, dzięki czemu nasze wyroby są odporne na warunki atmosferyczne i utrzymują niezmienny wygląd przez wiele lat. Dlatego jeśli szukają Państwo nowej inspiracji dla istniejącego już domu, mieszkania, bądź też pomysłu na swój nowy dom – polecamy balustrady ze stali nierdzewnej.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy na stronie: .

Z pewnością znajdą tam Państwo „coś” dla siebie.