Project Description

Realizacje:

Balustrady nierdzewne połączone z drewnem dębowym.

Balustrady nierdzewne połączone z drewnem dębowym.

Balustrada nierdzewna połączona z drewnem

Balustrada nierdzewna połączona w pochwycie z drewnem

Balustrada nierdzewna połączona z drewnem dębowym i wypełnieniem ze szkła bezbarwnego.

Balustrada nierdzewna połączona w pochwycie z drewnem jesionowym zamontowana w budynku mieszkalnym w Warszawie

Balustrada nierdzewna połączona z drewnem dębowym z wypełnieniem z czterech rurek fi 16.

Balustrada nierdzewna połączona z drewnem dębowym słupki i pochwyt fi 48 wypełnienie cztery rurki fi 16 . Zamontowana w budynku mieszkalnym w Wyszkowie.

Balustrada nierdzewna połączona z drewnem dębowym i dopasowaną do całości furtką . Zamontowana w budynku mieszkalnym w Wyszkowie.

Balustrada nierdzewna połączona z drewnem dębowym i dopasowaną do całości furtką . Zamontowana w budynku mieszkalnym w Wyszkowie.

Balustrada ze stali nierdzewnej połączona z drewnem dębowym słupki i pochwyt fi 48 wypełnienie boczne rurka fi 16.

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej i drewna dębowego słupki 40×40 pochwyt 42 wypełnienie 3 rurki fi 16.

Balustrada nierdzewna połączona z drewnem dębowym słupki 50×50 pochwyt 42,4 wypełnienie 4 rurki fi 12 wykończenie szlifowane. Pochwyt wygięty do połączenia biegów schodów zamontowana w budynku mieszkalnym w Radzyminie

Balustrada nierdzewna połączona z drewnem dębowym słupki 50×50 pochwyt 45×50 wypełnienie profil 15×15 mocowany z boku oraz szyba bezpieczna 4,4,1 mleczna. Zamontowana w budynku mieszkalnym w Radzyminie

Balustrada nierdzewna połączona z drewnem dębowym słupki 50×50 pochwyt 76×42 wypełnienie pionowe profil 20 x20. Zamontowana w budynku mieszkalnym w Radzyminie

Balustrada wykonana z drewna dębowego słupki 50×50 pochwyt 75×45 wypełnienie pionowe profil zamknięty 20×20 zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej połączona w słupkach i pochwycie z drewnem dębowym zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada wykonana z profila 40x40x2 słupki wypełnienie profil 15x15x,5 pochwyt połączony z drewnem dębowym 50×40 zamontowana w budynku mieszkalnym w Radzymine.

Balustrada wykonana z drewna dębowego połączonego ze stalą nierdzewną, zamontowana w budynku mieszkalnym w Markach.

Balustrada z Drewnem

Balustrada ze stali czarnej malowana proszkowo z pochwytem jesionowym 250×45 bejcowana na biało zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada nierdzewna połączona w pochwycie i słupkach z drewnem dębowym zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada nierdzewna połączona z drewnem dębowym giętym pochwytem zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada nierdzewna połączona z drewnem dębowym w słupkach i pochwycie bejcowana na kolor ciemny orzech zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada nierdzewna połączona z drenem dębowym, wypełnieniem umocowanym z boku poprzez przelotki i zawiniętym pochwytem ze stali nierdzewnej wokół drewnianego słupka.

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej, połączona w pochwycie z drewnem dębowym, mocowana z boku schodów.

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej, połączona z drewnem dębowym, przechodząca łagodnym łukiem w poręcz.

Balustrada i poręcze wewnętrzne, wykonane ze stali kwasoodpornej, połączone w pochwycie z drewnem dębowym, zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada nierdzewna, połączona z drewnem dębowym koloru wenge, z zabezpieczonym podkładem i lakierem matowym. Słupki 40×40, pochwyt gięty, rura 42,4; wypełnienie; 3 rurki fi 12, wykończenie szlifowane. Balustrada zamontowana w budynku mieszkalnym w Słupnie.

Balustrada wykonana z drewna dębowego, słupki kwadratowe 50×50 połączone z profilem nierdzewnym, pochwyt 65×45, wypełnienie: 4 nierdzewne rurki fi 12, zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada wykonana z rury kwasoodpornej, słupki 40×2, wypełnienie: rurka 16×1,5, pochwyt: rura 42,2 połączona z drewnem dębowym w kolorze naturalnym z dopasowaną do całości furtką. Wykończenie polerowane. Zamontowana w budynku mieszkalnym w Grodzisku Mazowieckim.

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej, słupki: rura 42,4; pochwyt połączony z drewnem dębowym 42,4; wypełnienie: rurka 16 z niewidocznymi spawami, mocowanie całości- boczne.

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej, połączona w pochwycie z drewnem dębowym, bejcowanym na kolor wenge, wykończenie: szlifowane. Zamontowana w budynku mieszkalnym w Tłuszczu.

Balustrada z drewnem.

Balustrada wykonana ze stali kwasoodpornej, słupki 40×2, wypełnienie: 20×2 i 16×1,5; w pochwycie połączone z drewnem dębowym. Wykończenie polerowane. Zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada wykonana z rury okrągłej, słupki: 42,4×2; pochwyt: rura 48,3 połączona z drewnem dębowym z wypełnieniem poziomym: rura 16×1,5. Wykończenie szlifowane. Zamontowana w budynku mieszkalnym w Chotomowie.

Balustrada wykonana z rury 42,4; szlifowanej z giętym pochwytem, połączona z drewnem dębowym, wypełnieniem poziomym. Zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada wykonana z drewna jesionowego, połączona ze stalą nierdzewną. Wypełnienie pionowe 40×40, słupki 50×50, pochwyt 70×45. Zamontowana w budynku mieszkalnym w Wyszkowie.

Balustrada wewnętrzna wykonana z profilu zamkniętego. Słupki 40×40, pochwyt 50×40, połączona z drewnem dębowym w kolorze orzechu ciemnego, z wypełnieniem poziomym z profilu zamkniętego 15×15. Wykończenie szlifowane. Zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada wykonana z profilu zamkniętego, połączona z drewnem dębowym z wypełnieniem poziomym. Wykończenie szlifowane. Zamontowana w budynku mieszkalnym w Radzyminie.

Do balkonu wewnętrznego- z drewnem: bal z wypełnieniem pionowym połączony w pochwycie z drewnem dębowym. Wykończenie szlifowane. Zamontowana w budynku jednorodzinnym w Radzyminie.

Balustrada wykonana według projektu klienta, z profilu zamkniętego kwadratowego 40×40, ze wstawkami z drewna dębowego i wypełnieniem poziomym z rurek fi 12, połączona z poręczą przechodzącą w słupek. Wykończenie: szlif. Całość zamontowana w budynku mieszkalnym w Radzyminie.

Balustrada wykonana z rury okrągłej, w pochwycie połączona z drewnem dębowym fi 42, słupki fi 40×2. Wypełnienie poziome z czterech rurek fi 16×1,5 szlifowanych (brak widocznych spawów i smug w miejscach połączeń ). Całość wykonana estetycznie i starannie. Montaż w budynku mieszkalnym.

Balustrada wykonana z profilu kwadratowego. Wypełnienie poziome mocowane z boku słupków, połączona w pochwycie z drewnem dębowym, wzmocniona od spodu płaskownikiem. Wykończenie szlifowane. Montaż w budynku mieszkalnym.

Balustrada wykonana z profilu zamkniętego nierdzewnego. Słupki 40x40x2 z wypełnieniem poziomym 15x15x1,5; połączona w pochwycie z drewnem dębowym prostokątnym 60×40. Zamontowana w budynku mieszkalnym w Wyszkowie.

Balustrada wykonana z profilu zamkniętego. Słupki 40x40x2, wypełnienie: profil 15x15x1,5. Połączona w pochwycie z drewnem dębowym prostokątnym. Wykończenie szlifowane. Realizacja w Słupnie k. Radzymina.

Balustrada wykonana z drewna jesionowego, połączona ze stalą nierdzewną z dopasowaną furtką i poręczą. Całość wykonana solidnie i estetycznie. Realizacja w Radzyminie.

Balustrada z rury okrągłej, słupki fi 40×2, wypełnienie: rurka fi 16×1,5; połączona w pochwycie z drewnem dębowym fi 48. Całość wykonana bardzo estetycznie (wszystkie spawy są niewidoczne). Realizacja w mieście Końskie.

Balustrada wykonana z rury okrągłej, w pochwycie połączona z drewnem dębowym (kolor dopasowany do trepów). Wszystko wykonane estetycznie spawy są niewidoczne. Wykończenie: szlifowane. Montaż w Tłuszczu.

Balustrada wykonana z profilu zamkniętego 40x40x2. Wypełnienie: profil 15×15 połączony z pochwytem drewnianym. Wykończenie szlifowane. Całość estetycznie wykonana. Realizacja w Radzyminie.

Balustrada wykonana z rury polerowanej, połączona w pochwycie z drewnem dębowym. Wszystkie spawy są niewidoczne, całość prezentuje się bardzo estetycznie. Realizacja w Piasecznie.

Balustrada z profilu zamkniętego, połączona w pochwycie z drewnem dębowym. Całość dopasowana do wnętrza, wykonana estetycznie. Realizacja w Radzyminie.

Balustrada wykonana z rury szlifowanej. Słupki fi 40 x 2mm, z wypełnieniem spawanym z rury fi 16 x 1,5mm, połączona w pochwycie z drewnem dębowym. Montaż w Wołominie.

Balustrada wykonana z profilu zamkniętego 40x40x2mm. Wypełnienie: linka nierdzewna fi 8mm, wykończenie szlifowane. Pochwyt wykonany z drewna jesionowego. Realizacja w Warszawie.

POWRÓT