Project Description

Realizacje:

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej okrągłej z wypełnieniem pionowym.
Wykończenie matowe a połączenia spawane wyszlifowane.
Zamontowana w budynku mieszkalnym w Kobyłce.

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej polerowanej.

Balustrada wykonana z stali nierdzewnej polerowanej zamontowana w budynku mieszkalnym w Radzyminie.

Balustrada wykonana z stali nierdzewnej polerowanej zamontowana w budynku mieszkalnym w Radzyminie.

Balustrada nierdzewna

Balustrada nierdzewna

Balustrada nierdzewna z giętą poręczą wykończenie szlifowane.

Balustrada nierdzewna wykonana z profila zamkniętego 40×40 i 40×20 wykończenie szlifowane.

Balustrada nierdzewna słupki 40×40 pochwyt 50×30 wypełnienie 15×15 wykończenie polerowane.

Balustrada nierdzewna z wyszlifowanymi spawami w miejscach połączeń wykończenie polerowane zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej wykończenie szlifowane zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada wykonana z profila 40×40 i 40×20 z mocowaniem bocznym zamontowana w budynku mieszkalnym w Warszawie.

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej polerowanej słupki i pochwyt rura 42,4×2 wypełnienie rura 16×1,5. Mocowanie boczne wykończenie polerowane zamontowana w budynku mieszkalnym w Wołominie

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej z giętym pochwytem. Zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej słupki profil 40x40x2 pochwyt rura 42,4×2 wypełnienie cztery rurki fi 12. Zamontowana z boku biegu schodów wykończenie szlifowane.

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej słupki 40x40x2 pochwyt 50x30x2 wypełnienie trzy linki nierdzewne. Zamontowana w budynku mieszkalnym w Kobyłce.

Balustrada ze stali nierdzewnej słupki i pochwyt 40×40 wypełnienie 40×20 wykończenie szlifowane zamontowana w budynku mieszkalnym w Warszawie.

Balustrady ze stali nierdzewnej pochwyt i słupki rura fi 42×2 wypełnienie rura fi 16 wykończenie polerowane.

Balustrada nierdzewna wykonana z rury 42,4×2 pochwyt i słupki wypełnienie 3 rurki fi 16 wykończenie szlifowane zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada według projektu klienta wykonana z rury nierdzewnej słupki 40×2 pochwyt przechodzący w słupek 42,4×2 wypełnienie 4 rurki fi 16×1,5.

Balustrada wykonana z profila zamkniętego 40×20 słupki i pochwyt wypełnienie 3 rurki 16 wykończenie polerowane zamontowana w budynku mieszkalnym w Wyszkowie.

Balustrada wykonana z rury 42,4 z giętym pochwytem przechodzącym w słupek z wypełnieniem poziomy z rurek 16×1,5 wykończenie szlifowane z mocowaniem bocznym.

Balustrada wykonana według projektu klienta z profila 40x40x2 słupki i pochwyt wypełnienie 40x20x2 z wyszlifowanymi spawami montaż w budynku mieszkalnym.

Balustrada nierdzewna, wykonana z rury 42,4×2. Pochwyt przechodzący w słupki. Wypełnienie: rurka 16×1,5. Wykończenie szlifowane. Zamontowana w budynku mieszkalnym w Wołominie.

Balustrada wykonana z rury nierdzewnej 42,4 z pochwytem przechodzącym w słupek.

Balustrada

Balustrada wewnętrzna, z wypełnieniem wykonanym z giętych rur 25×2, słupkami przechodzącymi w pochwyt z rury 48x3x2. Zamontowana poprzez wklejenie bez użycia śrub i rozetek. Wykończenie satynowe (matowe).

Balustrada wewnętrzna, z wypełnieniem wykonanym z giętych rur 25×2, słupkami przechodzącymi w pochwyt z rury 48x3x2. Zamontowana poprzez wklejenie bez użycia śrub i rozetek. Wykończenie satynowe (matowe).

Balustrada wykonana z profilu kwadratowego. Słupki 40x40x2, pochwyt 50x30x2, wypełnienie 15x15x1,5. Wykończenie szlifowane. Zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada wykonana z rury fi 40×2, z wypełnieniem poziomym. Rura fi 12×2. Wykończenie szlifowane z niewidocznymi spawami. Zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada gięta z rury fi 40×2, z wypełnieniem. Rurka fi 16 z niewidocznymi spawami w miejscach połączeń. Wykonana według projektu klienta w wersji polerowanej. Zamontowana w budynku mieszkalnym.

Prosty wzór balustrady wykonanej z rury polerowanej, z niewidocznymi spawami i zagiętym pochwytem, co poprawia wygląd i wygodę użytkowania. Całość zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada wykonana z profilu zamkniętego, nierdzewnego, z wypełnieniem poziomym. Całość wklejona w podłoże i połączona z poręczą. Wykończenie szlifowane. Zamontowana w budynku mieszkalnym w Radzyminie.

Balustrada wewnętrzna wykonana ze stali nierdzewnej, polerowanej słupki fi 40×2. Wypełnienie fi 12×1,5; pochwyt fi 40×2. Wszystkie spawy są niewidoczne. Całość wklejona ok. 12 centymetrów w otwory montażowe fi 50.

Balustrada kwadratowa, z profilu zamkniętego. Mocowane, szlifowane słupki, wypełnienia i poręcze boczne. Wykonana solidnie i estetycznie. Realizacja w Radzyminie.

Balustrada

Balustrada

Balustrada

Balustrada

Balustrada

POWRÓT