Project Description

Realizacje:

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej.

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej o wykończeniu matowym.
Zamontowana w budynku mieszkalnym w Załubicach .

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej o wykończeniu szlifowanym.
Standardowo wszystkie połączenia spawane i wyszlifowane .

Balustrady wykonane ze stali nierdzewnej polerowanej fi 48 i fi 16 wszystkie spawy połączenia wyszlifowane nie widoczne.

Balustrada nierdzewna

Balustrady wykonane ze stali nierdzewnej polerowanej słupki 42,4 pochwyt 48,3 wypełnienie  16×1,5.

Balustrada nierdzewna z wypełnieniem wykonanym z płaskownika 25×4 wykończenie szlifowane.

Balustrada nierdzewna balkonowa słupki 40×40 pochwyt 50×30 wypełnienie 15×15 mocowanie boczne.

Balustrady balkonowe wykonane ze stali nierdzewnej zamocowane do boku płyty balkonowej. Słupki i pochwyt rura 42,4×2 wypełnienie 4 rurki fi 18 wykończenie szlifowane.

Balustrada wykonana ze sali nierdzewnej polerownej z giętymi pochwytami.

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej słupki profil 40x40x2 wypełnienie profil 60x10x1,5 pochwyt profil 50 x30x2. Wykończenie szlifowane zamontowana w budynku mieszkalnym w z Zagościńcu.

Pochwyt połączony z termo-jesionem słupki rura 48,3 wypełnienie rura 14×1,5 . Wszystkie połączenie z nie widocznymi spawami wykończenie szlifowane. Zamontowana w budynku mieszkalnym w Radzyminie.

Pochwyt połączony z termo-jesionem słupki rura 48,3 wypełnienie rura 14×1,5 . Wszystkie połączenie z nie widocznymi spawami wykończenie szlifowane. Zamontowana w budynku mieszkalnym w Radzyminie.

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej słupki 42,4×2 pochwyt 42,4×2 wypełnienie 4 rurki 16mm. Wykończenie polerowane z wyszlifowanymi spawami w miejscach połączeń, zamontowana w budynku mieszkalnym w Słupnie.

Balustrady balkonowe wykonane z drewna dębowego z lekko giętym pochwytem wypełnienie rurka fi 25.

Balustrada wykonana z profila zamkniętego 60x60x2 ze wstawkami z drewna dębowego z wypełnieniem poziomym 4 rurki 25mm wykończenie szlifowane zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada zewnętrzna wykonana z profilu zamkniętego. Wykończenie szlifowane. Zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada balkonowa wykonana z profilu zamkniętego 40x40x2. Wypełnienie: rura fi 25×2 i szkło bezpieczne 4,4,1. Mleczne wykończenie szlifowane. Zamontowana w budynku mieszkalnym w Radzyminie.

Balustrady wykonane z rury okrągłej 40×2. Wypełnienie poziome: 4 rurki 16×1,5. Wykończenie szlifowane z mocowaniem bocznym, z niewidocznymi spawami. Służące jako zabezpieczenie wjazdu do garażu, ułatwiające jednocześnie wejście do budynku mieszkalnego.

Balustrady wykonane z profilu zamkniętego 50x50x2 i rury okrągłej 25×2 z wyszlifowanymi spawami w miejscach połączenia. Wykończenie szlifowane. Zamontowane w budynku mieszkalnym w Łomiankach.

Balustrada wykonana z rury kwasoodpornej. Słupki- 42,4; pochwyt- 42,4; wypełnienie- 4×16; wykończenie- szlif z niewidocznymi spawami. Zamontowana w budynku w Radzyminie.

Balustrada wykonana ze stali kwasoodpornej polerowanej, z wypełnieniem poziomym. Zamontowana na murku balkonowym w budynku mieszkalnym a Warszawie.

Balustrada o prostym wyglądzie bez wypełnienia, z rury polerowanej fi 42×2. Zamontowana przez wklejenie w otworach montażowych fi 52, o głębokości (w przybliżeniu) 14 cm.

Balustrada wykonana z profilu kwadratowego, z wypełnieniem poziomym, mocowanym na zewnątrz słupków. Wykończenie szlifowane. Całość zamontowana w budynku mieszkalnym.

Balustrada zewnętrzna nierdzewna, wykonana z profilu zamkniętego szlifowanego. Słupki 40×40, wypełnienie 15x15x2, pochwyt 50×30. Solidnie umocowana ok. 12 centymetrów, przez wklejenie w otwory montażowe fi 60 (dzięki czemu uzyskujemy stabilność konstrukcji, bez dodatkowych wzmocnień). Została dodatkowo zabezpieczona specjalnym preparatem poprawiającym wygląd i chroniącym stal przed złymi warunkami atmosferycznymi. Całość zamontowana w budynku mieszkalnym w Radzyminie.

Balustrady zewnętrzne z wypełnieniem pionowym, wykonane z rury polerowanej. Montaż w Radzyminie

Balustrada zewnętrzna z niewidocznymi spawami. Wykończenie polerowane. Montaż w Radzyminie

Balustrady nierdzewne zewnętrzne

Balustrady nierdzewne zewnętrzne

Balustrady nierdzewne zewnętrzne

Balustrady nierdzewne zewnętrzne

Balustrady nierdzewne zewnętrzne

Balustrady nierdzewne zewnętrzne

Balustrady nierdzewne zewnętrzne

POWRÓT